Renowacja tarasów


Firma DREWLEW PODŁOGI jako jedna z niewielu firm na rynku zajmuje się renowacją tarasów, przy użyciu nowoczesnej maszyny o nazwie Renovator TSM firmy Janser. O ile pielęgnację i czyszczenie z bieżących zabrudzeń są Państwo w stanie wykonać sami, tak właściwe odnowienie zniszczonego tarasu, bez użycia fachowej metody jest praktycznie niemożliwe. Dlatego też wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i oferujemy usługę maszynowego czyszczenia i renowacji tarasu, tak aby odzyskał on swój dawny blask i klasę.

Na czym zatem polega innowacyjność naszej maszyny? Przede wszystkim umożliwia zarówno zabezpieczenie nowo położonych desek tarasowych jak i czyszczenia i renowacji, brudnych oraz zniszczonych tarasów, a wszystko to w krótkim czasie ,ale przy zachowaniu najwyższych standardów jakości, takich jak dokładność i precyzja.


Renovator TSM firmy Janser


Zaczynamy od dokładnego oczyszczenia desek z piachu, błota itp. Zazwyczaj deski tarasowe są ryflowane, wiec brud znajdujących w rowkach ( ryflach) jest trudny do usunięcia zwykłą szczotką, dlatego do tej czynności idealna jest nasza maszyna. Zanieczyszczenia są usuwane błyskawicznie i precyzyjnie dzięki odpowiedniemu naciskowi i regulowanej liczbie obrotów szczotki mechanicznej. Następnie powierzchnia jest odkurzana.

Na tak przygotowanej powierzchni możemy przystąpić do olejowania, specjalnie przeznaczonymi do tego preparatami, które zapewnią optymalną impregnację i zabezpieczenie drewna przed niekorzystnymi czynnikami biologicznymi. Wykorzystywane przez nas oleje stworzą powłokę ochronną przed wodą, promieniami słonecznymi, a nawet przed tworzeniem się tłustych plam np. z grillowanego jedzenia. Olej jest nanoszony przy użyciu tej samej maszyny , którą uprzednio używamy do czyszczenia powierzchni drewnianej. 


Przed i po renowacji. Drewno Bangkirai, olej kryjący Bangkirai

Przed i po renowacji. Drewno Bangkirai, olej kryjący Bangkirai

Przed i po renowacji. Drewno Bangkirai, olej kryjący Bangkirai


JEDNA MASZYNA, A TYLE KORZYŚCI....

Oferta