Nasza oferta


Sprzedaż podłóg i listew


Podłogi drewniane Częstochowa

Oferujemy Państwu podłogi drewniane najwyższej jakości z krajowych i egzotycznych gatunków drewna oraz panele laminowane. Charakteryzuje je długa żywotność a wysoki komfort użytkowania pozwala stworzyć unikatową atmosferę każdego wnętrza. Różnorodność stylów i kolorów umożliwia nam tworzenie niepowtarzalnych i oryginalnych aranżacji, które są w stanie sprostać wymaganiom każdego klienta. Nasza Firma posiada w ofercie parkiety i deski podłogowe lite, a także warstwowe które idealnie nadają się na ogrzewanie podłogowe, szeroki wybór paneli laminowanych o wysokich parametrach użytkowych. Wszystkie podłogi dostępne są w różnych wymiarach oraz wykończeniach, aby jak najlepiej pasowały do danego wnętrza. W naszej bogatej ofercie znajdują się podłogi wiodących na rynku firm.

Listwy przypodłogowe Częstochowa

Nieodzownym elementem wykończenia każdej podłogi są listwy i cokoły przypodłogowe. W swojej ofercie posiadamy listwy i cokoły drewniane, MDF, PCV, Polimerowe. Różnorodność wzorów, profili oraz wykończeń powierzchni umożliwia dostosowanie do wybranego stylu wnętrza. Profil listew i cokołów jest wykonany w taki sposób, aby umożliwić poprowadzenie niezbędnych instalacji np. okablowania kina domowego.


Sprzedaż

produktów do montażu, renowacji i pielęgnacji w Częstochowie


Do montażu, renowacji a także pielęgnacji każdej podłogi niezbędne są odpowiednie kleje, lakiery ,impregnaty, podkłady. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, które dotyczą kompleksowości usługi, w swojej ofercie posiadamy również chemię do podłóg. Dbając o standardy usług bazujemy na produktach najwyższej jakości. W ciągłej ofercie posiadamy produkty firm: Bona, Osmo, Remmers, Hartzlack. Odpowiedni dobór środków chemicznych do ułożenia oraz pielęgnacji podłóg drewnianych, tarasów oraz paneli zapewni im idealny wygląd przez długie lata, a Państwu pozwoli cieszyć się ich pięknem z pokolenia na pokolenie. Przy doborze odpowiednich środków służymy fachową radą.


Usługi

Parkieciarskie w Częstochowie i okolicy


Nasza Firma świadczy kompleksowy zakres usług parkieciarskich wraz z doradztwem w dziedzinie ochrony i pielęgnacji podłóg i tarasów z drewna. Usługi wykonujemy przy pomocy specjalistycznych maszyn i urządzeń parkieciarskich. Przy wykonywaniu prac stosujemy zagraniczne produkty wysokiej jakości wiodących firm. Firma posiada obszerną wiedzą z zakresu budowy oraz renowacji tarasów z drewna. Do wszystkich zleceń podchodzimy z pełną fachowością dlatego nasze usługi są świadczone przez profesjonalnych pracowników z wieloletnim doświadczeniem w branży. Zawsze służą konstruktywną poradą aby spełnić Państwa oczekiwania i znaleźć najlepsze wyjście. Na wszystkie przeprowadzone prace zawsze jest udzielana gwarancja. Firma świadczy usługi z zakresu:

  • montażu podłóg drewnianych oraz paneli laminowanych
  • bezpyłowego cyklinowania, lakierowania, olejowoskowania podłóg,
  • maszynowej renowacji litych desek tarasowych wraz z olejowaniem,
  • montażu cokołów oraz listew przypodłogowych,
  • mierzenia wilgotności posadzek metodą CM,
  • renowacji schodów drewnianych,
  • poziomowania posadzek przed montażem podłóg w starym budownictwie.

Obsługa

branży budowlanej


Naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, ceniących elegancję i solidność, jak również do firm, którym zależy na wysokiej jakości produktach. Chętnie podejmiemy współpracę z architektami, projektantami i dekoratorami wnętrz, których oryginalne pomysły w połączeniu z naszymi produktami, pozwolą na wspólne zrealizowanie ciekawych, niestandardowych projektów. W trakcie współpracy oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne, rabaty oraz różnego rodzaju profity.


Zapraszamy do współpracy